web sitesi kurdurmak istiyorum
6 Mayıs 2020 Yazarı taliptuncer 1

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Bir Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum diyorsanız o zaman doğru adrestesiniz çünkü 20 yıldır bu sektörde sadece yazılım ve tasarım değil aynı zaman SEO uygulamaları da yapmaktayım. Hatta bu konuda çok iyi olduğumu söyleyebilirim. Site işlerinde önemli nokta arka planda yazlılan kodların ne kadar verimli olduğu ve arama motorlarına ve mobile ne kadar uyumlu olduğudur. İletişim kurmayı unutmayın.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız Öncelikle Yapılması Gerekenler

İyi bir alan adı araştırın ve sonrasında iyi bir slogan bulun  domain ve hosting işleriniz siteyi kurana bırakın çünkü hizmeti en iyi nereden alacağınız bilir. Site kurmanın ücreti menüdenki sayfamda fiyatlar kısmındaki 1 numaralı pakettedir. Fiyat o kadar uygundur ki hem alan adı hem sunucu sınırsız seviyede hem Yandex ve Google seo çalışmalarını kapsamaktadır. Anahtar kelimelere bağlı kalarak en yüksek kalite ve memnuniyetle hizmet vermekteyim.

web sitesi yaptırmak istiyorum

web sitesi yaptırmak istiyorum

Şirketime Web Sitesi Kurdurmak İstiyorum

kişisel blog, e-ticaret sitesi veya şirketinize internet Web sitesi kurdurmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Size hem tasarım hem yazılım hem de kurumsal SEO hizmetini gerçekten çok ucuza sunuyorum. Bunu fiyatları ve kaliteyi karşılaştırıp görebilirsiniz.

Bir benzetme yaparak site site işlerinin nasıl olduğunu anlatayım, Bir yapı düşünün dışarıdan güzel cephe kaplaması yapılmış wallwasher ile rengarenk aydınlatılmış fakat içeri girdiğinize beton dökülüyor yıkıldı yıkılmak üzere yani sitenin sadece görünüşüne bakarak kaliteyi belirliyorsanız arama motorları gibi düşünmüyorsunuz demektir çünkü arama motorlar sitenin hızına kodların uyumuna dosya yollarının yapısına bir çok faktöre dikkat eder ve bunun sonucunda sitenize Da Pa gibi kalite puanları vererek sitenizi ön sıralara taşır.

 

Kaliteli websitesi kurdurmak istiyorum

Kaliteli websitesi kurdurmak istiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum O halde Aşamaları İzleyin

Web Sitesi Yaptıracaksanız Aşağıdaki Adımları İzleyin

 1. Alan adınızı seçin,
 2. hosting firması bulun veya bana bırakın,
 3. bir template dediğimiz tasarım beğenin ücretli veya ücretsiz,
 4. Site sayfalarınızı bir kenarda oluşturun,
 5. Her sayfanız için bir orjinal sizin çektiğiniz fotoğraf ayarlayın,
 6. Google ve Yandex Haritalara kayıt olun,
 7. Arama Motorlarında ön planda olmak için her sayfanıza ait anahtar kelime belirleyin,
 8. Benimle iletişim kurup sitenin kuruma başlayalım,
 9. İçerikleri senkronize olarak yükleyelim,
 10. Resimlere ait anahtar kelime çalışmalarına başlarım,
 11. Rakip karşılaştırmaları ile asıl SEO Analizleri yaparak çalışmamız başlar,
 12. Arkanıza yaslanın ve sitenizin arama motorlarındaki yükselişini izleyin,
 13. Sitenizin tanıtımlarını çevrenize yapın.

 

UYGUN FİYATLI WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM

Uygun fiyatlı web sitesi yaptırmak istiyorum, Kampanyalı ucuz site yapan kişi veya kurumsal tamamen satış politikası izlemektedir. İşlerinde başarılı mı kurulan sitelerin hızı, mobil uygunluğu ve kod hataları var mı bunu genellikle site sahibi bilmez fakat arama motorları bilir. Oldukça fazla kişi ve firmalar bu sektörde varlığını sürdürmekte ve yüksek fiyatlar ile çalışmaktadırlar. Benim ise farkım daha kaliteli hizmet ile birlikte bu sektörü biraz hobi olarak yaptığımdan yani asıl gelirim elektrik mühendisliğinden gelmektedir fiyatları düşük tuttum. Böylece insanları en yüksek kaliteli hizmeti en düşük maliyetle almasını sağlayarak onların mutluluğu benim mutluluğum olacaktır.

İnternet Sitesi Demek Sizin Dijital Yüzünüz Demek

Web Sitesi yaptırmak istiyorum, İnsanlar artık tüm ihtiyaçlarını internetten karşılamakta; kıyafeti, yiyeceği, elektronik aleti, kırtasiye ihtiyacı ve bir dünyaşeyi. Şimdi sizin için olmazsa olmaz olan web sitesinin ne kadar kaliteli ne kadar işlevsel ne kadar kurumsal olmasıyla birlikte ne kadar arama motorlarında ön sırada olduğu da önemlidir. Benim tasarımcılardan farkım yazılımcılardan farkım 3lü paketi birleştirip hepsinde de en üst seviye bilgi sahibi olmamdır. C# yazılım diliyle asp.net projeler, Java html5 css ile tasarımlar ve SEO UZMANI olarak 1. sayfa site sıralamaları ile hizmet vermekteyim.

 

WEB SEKTÖRÜNE BAŞLANGICIM  – – LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ – SARIYER İSTANBUL

Site işine ilk frontpage başlamış biri olarak şuan çok daha basit hal almış bir çok platform ile herkes kendisi kurabilmektedir artık yanlız unutulmaması gereken konu tecrübe her zaman önemlidir bir database yani veri tabanının yüklenmesi dosya konumlarından dolayı ftp ile sitenizi host alanınıza yüklerken karşılaşacağınız hatalar hepsi üst üste geldiğinde keşke profesyonel bir hizmet alsaydım diyeceksiniz. Ben ise size bu profesyonelliği çok uygun fiyata sunmaktayım. Fiyatlar için tıklayınız 1 numaralı paket sizin fiyatınızdır.

Aşağıdaki kısıma yorum yazabilir veya mail atabilirsiniz, tüm ihtiyaçlarınız için irtibat kurunuz.

Mail atınız , tüm makaleyi okuyunuz lütfen Şirketime Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum . Lüleburgaz ve İstanbul şubelerimiz bulunmaktadır.

Referans Site Kadın Topluluğu