sitem kaçıncı sırada sıra bulucu
1 Mayıs 2020 Yazarı taliptuncer 1

Sitem Kaçıncı Sırada Sıra Bulucu

Sitem Kaçıncı Sırada Sıra Bulucu bir çok araç vardır sitenizin hangi arama motorunda hangi ülkede hangi sıraya girdiğini göstermektedir fakat ücretli olmasını sevmesem de size bir kullandığım aracı tanıtacağım. sitechecker.pro da iyiler arasında yine ücretlidir, ben fixerkit uygulamasını tanıtacağım iki hafta ücretsiz olarak da kullanabiliyorsunuz. Tabi ki kullanmak zorunda değilsiniz farklı bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz programlar gibi bir çok websitesi de bulunmaktadır. Önemli olan doğru bilgiye ulaşabilmenizdir.

sitem kaçıncı sırada sıra bulucu

sitem kaçıncı sırada sıra bulucu

 

Sitem Kaçıncı Sırada Fixerkit Sıra Bulucu

Sitem Kaçıncı Sırada dediğinizde Sıra Bulucu bu siteyi veya muadillerini kullanabilirsiniz. bu site ise çok basit bir kullanımı olan uygulamadır site adresini ve anahtar kelimenizi de yazarak sıralamanızı görebilirsiniz. Panelde ise bir çok kelimeyi ekleyip otomatik sıralamalarını denetler siz de istediğiniz zaman kontrolü sağlarsınız. Sıralama Takibini düzenli olarak otomatik de yapabilirsiniz. Sosyal medya eklentisi ile otomatik paylaşım yapılabiliyor ama hiç kullanmadım yorum yapamayacağım. Google ve yandex en büyük iki arama motoru bunlara odaklanabilirsiniz diğerlerinin kullanım oranı %5 yapmaz. Sitenizin görünür ve sıralamalara girmesi için mutlaka sitenizi kayıt edip site haritanızı gönderiniz.

 

Sitem Kaçıncı Sırada Fixerkit

Sitem Kaçıncı Sırada Fixerkit

Arama Motoru Sıralamaları

Arama motorlarında farklı sıralamalar elde edebilirsiniz fakat birbirlerine yakındır yandex genelde site içeriğine daha fazla önem veriyor google ise site dışı çalışmanın etkisi yandexe göre daha fazladır. Sıralama ve kaçıncı sayfada olduğunu takip edebileceğiniz bir dünya uygulama vardır fakat takıntı haline getirmeyin zamanınızı daha verimli işlere harcayın işi uzmanına bırakın.

Bu takipler işin en sonunda olması gereken bir konudur yani önce sınava gireceksiniz ki sonunda sınav puanınız olsun. Arama motorları güncellemeler yapar diğer siteler değişiklik yapabilir siz de bir keyword anahtar kelimeyi takip ettiğinizde fark edeceksiniz ki hemen hemen her gün bir değişiklik var bu sizi korkutmasın tabi uygun olmayan çalışmalar yapmadıysanız. Sitem Kaçıncı sırada hangi sıra bulucu programı kullanmalıyım diyorsanız okumaya devam edin.

 

sitem Kaçıncı Sırada

sitem Kaçıncı Sırada

Google Webmaster

Sizlere Google’un sunduğu webmaster ı kullanmanızı tavsiye edeceğim bunu diğer sayfada tanıttım tıklayınız. Google Search Console aracı ile zaten kullanıcıların arama yaparak sitenize gelmiş olan anahtar kelimeleri görebilirsiniz. Böylece hedeflediğiniz kelime aralarında mı değil mi de görebilirsiniz. Bu uygulamanın çok daha fazla özelliği olduğundan beğeneceğinizden adım gibi eminim.

Arama motorları arasında dev olduğundan uygulaması en kullanışlı ve popülerdir. Kendi uygulaması bu sebeple fazla gelişmiş her detayı görebilmektesiniz.

 

Diğer Programlar

 

Rank Tracker (www.ranktracker.com): Bu site basit ücretsiz üye olup 1 haftalık denemeyle kullanabilirsiniz fakat ücretli bir sitedir. Hızlı bir biçimde sıralama kontrol edebilir ve online olduğundan her yerden erişim sağlabilirsiniz.

Cuterank (Program): Hem Windows için hem de Mac için versiyonu olan kullanılabilir bir programdır. Normalde ücretli seçeneği vardır fakat ücretsiz olarak kurulumun da yapabilir sınırlı olarak kullanabilirsiniz. Bu programda sadece Google değil Yahoo ve Bing arama motorlarına da bulabilirsiniz.

Serp Mojo (Mobil Uygulama): Cep telefonunuzu yavaşlatmaya gerek yoktur ama yine de kullanacaksanız Google Play Store veya iOS AppStore versiyonları mevcuttur indirip yükleyebilirsiniz.

Rankerizer (Program): Program hem Windows hem de Mac için kullanılabilir. Anahtar kelimeleri belirleyip arama yapabilir ve sıralamanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu program basit ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

Programsız Kendiniz Bulun

Kendi web tarayıcınızdan sıralamanızı görebilirsiniz fakat buradaki detay kendi sitenize daha önce girdiğinizden gördüğünüz sıralama doğru olamayabilir bunun için internet tarayıcınızın geçmişini silip gmail hesaplarından çıkış yaparak arama yapabilirsiniz eğer konum bulmaya izin verirseniz biraz lokal olmuş olur izin vermezseniz Türkiye çapındaki sonucunuzu görebilirsiniz.
Aramalarda kaçıncı sırada olduğunuzu anlattığım gibi bir çok yöntemler bulabilirsiniz  bu sadece sizin sitenizin durumunu yapmış olduğunuz çalışmaların takibi için katkı sağlayabilir ve ön sıralar için gelişme sağlama için hiç bir anlam ifade etmemektedir.

 

Sonuç olarak SEO çalışması sonucunda iyi bir konumda olacaksınız fakat bu 5TL 50TL backlink seo çalışması yapanlara itimat etmeyiniz. Bu hizmet bu kadar ucuz olmayacak kadar değerli ve tecrübe gerektiren bir konudur. Her türlü soru ve bilgi alış verişi için lütfen aşağıdaki linke gidiniz.

 

İletişim için Tıklayınız