seo kursu istanbul
12 Mayıs 2020 Yazarı taliptuncer 1

Seo Kursu

Seo Kursu alacak kişi şunu bilmelidir. Bu matematik gibi 4*5=20 olmayacak bunu bir yabancı dil öğrenme gibi düşünün nasıl oluyor grammer dil bilgisi gerekiyor, vocabulary kelime bilgisi gerekiyor, listening dinlediğinizi anlamanız gerekiyor, speaking konuşma düşüncelerinizi ifade etmeniz gerekiyor. Yani birserüven ve ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yurtdışı eğitim programı ve ingilizce özel dersler ile belki anca intermediate seviyesine sahip oluyoruz.

Yani ben size eğitim sonrası Elementary olmanızı değil Advanced seviyede olmanızı sağlayacağım. Bunu da doğrudan para kazanma olarak değil bu sektörde birlikte dayanışma içerisinde uzun yollar kat edebilmek adına bu eğitimi vereceğim. Fakat bir eleme sürecinden geçireceğim için herkesi kabul etmem mümkün değildir bunu anlayışla karşılamanızı beklerim başvuru için aşağıdaki özelliklere sahip olduğunuzu kontrol ediniz.

Seo Kursunu size özel olarak bire bir eğitim vereceğim bu kitaptan öğrenmeye online bir platformdan herkese sunulan bilgiler değil öyle öğrenilse herkes uzman olur. Size Seo Nedir konusundan profesyonel site kurulumuna kadar a dan z ye tüm bilgiyi aktaracağım. Eğitimde kısaca aşağıdakiler yapılacak:

 • Yeni Bir Alan Adı Satın Alınacak
 • Hosting Kurulumu Yapılacak
 • Belirlenen anahtar kelimelere göre site inşa edilecek
 • Site içi çalışmalarından sonra site dışı çalışmaları yapılacak
 • 4 aylık haftada 1 günlük eğitim sonucu gelişmeyi görüp artık profesyonel olarak sektöre adım atacaksınız.
seo kursu

seo kursu

Verdiğim SEO Eğitimine Kimler Katılabilir?

SEO çalışmaları gün geçerek artmaktadır çünkü 1 sayfa 10 tane siteyi barındırmaktadır, fakat her gün yeni firma kurulmakta ve her firmanın kuruluş amacı kar elde etmek bu anlamda müşterilere ihtiyacı var dijital dünya da bu konuda artık çok elverişli bir platformdur.

Bu sebeple firma sahipleri arama motorlarında ön sıralarda olmak istiyor. Vereceğim eğitimi hiç bir yerde bulamayacağınız bire bir uygulamalı olarak gerçekleşecek özel bir eğitimdir. İstanbul’da yüz yüze eğitim ve verilen ödevlerin yapımı ile kursun süresi size bağlı olarak değişmektedir. Bu seo kursu için aşağıdaki özelliklere sağlayan herkes katılabilir:

 • Daha önce en az 1 web sitesi kurmuş olan,
 • Herhangi bir yazılım dilinin temel seviyede bilen Css Html C# Java
 • Bilgisayar programlarını kullanmayı seven,
 • Bu işi meslek olarak yapmak isteyen,
 • E-ticaret web sitesi içerik sorumluları
 • Kendi web sitesi ile ilgili sıralamalarda yükselmek için,
 • Bu alana ilgisi olanlar,
 • Hevesli kişiler katılabilir.
seo kursu istanbul

seo kursu istanbul

Alınan SEO Eğitimin Sonucunda Neler Öğrenilir?

Alınan SEO eğitimi ile bu sektöre giriş yapıp birçok teknik ve bilgilere sahip olunacaktır. Başarılı olmanın yolları nelerdir ve herkes tarafından bilinmeyen bilgiler edilecektir, bunlar:

 1. Seo Nedir? Önemli midir?
 2. Web Site kurulumu,
 3. Seo Analizlerinin Yapımı,
 4. Doğru Backlink Kaynakları Nelerdir,
 5. Anti Seo Hakkında Bilgiler,
 6. Site içerik algoritma ve düzeni,
 7. Organik hitin faydası ve zararı,
 8. Doğru Anahtar kelimelerin seçimi,
 9. Domain Authority puanı doğal olarak nasıl artar,
 10. Mobil tema ve seo uyumu,
 11. PageSpeed için yapılacak adımlar,
 12. Kullanılması gerekli programların aktivasyonu,
 13. Hacklink nedir? gerekli midir?
 14. Yapılan çalışmalar sonucu sıralama takibinin yapılması,
 15. Artık Seo Uzmanı Olarak çalışmalara başlayabilirsiniz.
seo kursu eğitimi

seo kursu eğitimi

Seo işi sadece okuyarak veya video izlenerek öğrenilse herkes seocu olurdu gerçi yine herkes seocuyum diyor bir tane sitede tesadüf veya hiç rekabeti olmayan bir kelimede yükselmeyi görünce aslında öyle değildir. Bu sektör bir okyanustur ucu bucağı yok ne kadar çok çalışır ne kadar çok tecrübe edinirseniz o kadar çok kendinizi geliştireceksiniz. Kurumsal seo hizmeti için öğretmeninizin iyi olması lazımdır.

Kendiniz bireysel olarak benim makalelerimi de okuyup bir çok açık kaynaktan elde edilinen veriler ile kendinizi geliştirebilirsiniz, öğrenebilirsiniz fakat 20 yıldır sektörde olup bir çok denemeler yapıp elde edilen tecrübeyi ne kadar istenilse de söz ile anlatılmaz yaşanılmış bu tecrübeden faydalanmak yapmanız gereken çok basit benimle iletişime geçmektir.

Seo Kursuna katılmak eğitim almak istiyorsanız kendinizi tanıtan bir yazı ( bu yazıda daha öne bilişim site işlerinde neler yaptığınız ve ileri de neler yapmak istediğinizi bu işi hobi olarak mı yoksa meslek olarak mı yapmak istediğiniz gibi detaylı bilgiler) ile öz geçmişinizi de ekleyerek e posta adresime mail atmanızdır. Böylece seo danışmanlık hizmeti verebilir konuma gelmiş olacaksınız.

Lütfen sadece e postayla irtibat kurunuz geri dönüş yapacağım.

 

Yazan: İstanbul – Talip TUNCER