30 Nisan 2020 Yazarı taliptuncer 3

Lüleburgaz Web Tasarım Hizmeti

Lüleburgaz Web Tasarım Hizmeti için yapmanız gereken iletişime geçmeniz, en yüksek kaliteyi en düşük maliyetle sunmaktayım. Yeni site kurulumundaki fiyatım paket 1 de ki fiyattır. Size sadece basit bir site değil profesyonel olarak bir websitesi kurarak sürekli güncel çalışma ile belirlediğimiz anahtar kelime de en üst sırada olmanızı sağlayacağım. Yapmanız gereken sadece benimle iletişime geçmek.

Lüleburgaz Web Tasarım

Lüleburgaz Web Tasarım

Lüleburgaz Web Site Tasarım Hizmeti için Arayınız

Firmanızın Lüleburgaz Web Tasarım Hizmeti için iletişime geçiniz. Sadece tasarım değil size alan adı kaydı sınırısz hosting barınma ve seo işleri için çalışmayı sunuyorum. Şirketinize veya kişisel sitenize en kaliteli hizmeti yaratıcı tasarımlar üstün yazılım ve 19 yıllık arama motoru optimizasyon uzmanlığım ile destek vereceğim.

Google’ın en fazla önem verdiği bir platform da kullanıcıların deneyimleri yani UX Design’dir. Google, kullanıcıların siteye girmesiyle birlikte yaptığı tüm aktiviteyi takip etmektedir yani sadece tasarım değil arka plandaki kodların da güzel olması lazım yani verimli ve düzgün bir algoritma ile yazılmalı. Lüleburgaz Web tasarım hizmeti Sitenizin hatasız ve rakiplerinizden farklı olmasını istiyorsanız benimle irtibat kurunuz.

Gelişmiş Modern Web Tasarımları

Aslında artık en iyi web tasarımcısı bireysel olarak çalışmalara son vermiştir çünkü gelişen platformlar ile pro ücretli tema ile kazancını arttıran tasarımcılar kullanıcılara farklı temalar sunmaktadır. Kişiye ve firmaya özel olarak en modern web tasarımlarını size sunmaktayım. Bu tasarım tüm mobil cihazlarla uyumlu profesyonel design olacaktır, tasarım arama motorlarına özgü olarak da kodlanacaktır bu şekilde sektörünüzde diğer firmalara göre farklı olacaksınız.

Web Sitesi Yaptırmak için Adımları Takip Edin

 1. Domain Alan adınızı seçin,
 2. Hosting firmasını bana bırakın,
 3. Bir template dediğimiz tasarım beğenin ücretli veya ücretsiz,
 4. Site sayfalarınızı bir kenarda taslak olarak oluşturun,
 5. Her sayfanız için bir orjinal size ait fotoğraf ayarlayın,
 6. Google ve Yandex Haritalara kayıt işlemini yapın,
 7. Arama Motorlarında ön planda olmak için her sayfanıza ait anahtar kelime belirleyin,
 8. Artık kuruluma başlayabiliriz,
 9. İçerikleri yükleyelim,
 10. Resimlere ait anahtar kelime çalışmalarına başlarım,
 11. Rakip karşılaştırmaları ile asıl SEO Analizleri yaparak çalışmamız başlar,
 12. Arkanıza yaslanın ve sitenizin arama motorlarındaki yükselişini izleyin,
 13. Arkadaş çevrenize sitenizin tanıtabilirsiniz.

Yönetim Panelli Web Sitesi

Günümüzde bilgi akışı artık çok daha fazla olduğundan site sahipleri de resim ve yazı gibi verilerin yüklenmesini kendileri yapma istemektedir. Bu sebeple yönetim panelli bir web sitesine ihtiyaç duyulmaktadır. web sitenizin kontrolü tasarımcıda olduğu gibi sahibinde de olmuş olur. Lüleburgaz Web Tasarım Hizmeti ile sizleri son derece hızlı özgün seo uyumlu site kuracağım.

Web Tasarım Sitesi Lüleburgaz

Web Tasarım Sitesi Lüleburgaz

Dijital Yüzünüz Web Siteniz

Lüleburgaz Web Tasarım Hizmeti, İnsanlar artık tüm ihtiyaçlarını internetten karşılamakta; kıyafeti, yiyeceği, elektronik aleti, kırtasiye ihtiyacı ve bir dünya şeyi. Firmanızın ihtiyacı olan web sitesinin ne kadar kaliteli ne kadar işlevsel ne kadar kurumsal olmasıyla birlikte ne kadar arama motorlarında ön sırada olduğu da önemlidir. Bunun için çok çok uzun yıllardır çalışmalar yapatayım. C# yazılım diliyle asp.net projeler, Java html5 css ile tasarımlar ve SEO UZMANI olarak 1. sayfa site sıralamaları ile hizmet vermekteyim.

WEBSİTE TASARIMI VE YAZILIMI

Düzen: Sitenin sadece görünür değil arka planda görünmeyen kodların da belli bir düzen içerisinde olması gerekmektedir. Kullanıcıların veya arama motorların aradığı bilgiye hızlıca ulaşması gerekmektedir.

Fontlar: Bazı fontlar sitenin açılış hızını etkilemektedir bu sebeple yaygın standart fontları kullanmak fayda sağlayacaktır.

Renk: Belli bir renk tonu kullanılması gözü yormayacak ve kullanıcının daha aktif olarak siteyi kullanması sağlanacak sitedeki renk çeşitliliğinde uyum yakalanmalıdır.

Görüntüler: Sitede bulunan logo, fotoğraf ya da simgeler kullanılırken abartıya kaçmadan belli bir algoritma ile kodlanması gerekmektedir.

İçerikler: Görsel veya metinden oluşmuş içeriğin tamamı özgün ve kaliteli olmalı ve site sahibinin bu içeriklerin siteyle bire bir uyuştuğunu beyan etmesi gerekir. Çünkü arama motorları artık her şeyi algılamakta kopya bir içerik ile üst sıralarda hatta 1. sıra da olmak imkansızdır.

LÜLEBURGAZ WEB TASARIM FİRMASI

LÜLEBURGAZ WEB TASARIM FİRMASI

Lüleburgaz’da Ersan Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren firma olarak;

Her türlü soru, öneri ve istekleriniz için aşağıdaki yorum kısmına yazabilir veya e-posta ile göndermek için adresime iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talip Tuncer