kurumsal seo danışmanlığı 2021
3 Mayıs 2020 Yazarı taliptuncer 1

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmeti olarak uzun yıllardır bu sektördeyim bunu alan adımın kuruluş tarihine whoisten bakarak anlayabilirsiniz. Seo işi uzmanlık ve tecrübe ister. Oldukça şeffaf ve doğru hizmeti verdiğimden bir proje diğer bir projeyi getirmiştir. Lisansta aldığım Mühendislik eğitimimin katkısıyla bu sektörde neden, nasıl ve çözüm üreterek kendimi hep geliştirdim. Benimle irtibat kurup site veya siteleriniz ile ilgili özet bilgi alabilirsiniz. Basit bir yorum için bedel istemiyorum merak etmeyin 🙂

kurumsal seo danışmanlığı

kurumsal seo danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı Seçimi Hakkında

Kurumsal seo danışmanlığı için önemli nokta bu sektöre giriş tarihidir yani bu sektöre bir ay önce girmiş olup 50 tane site referans olsa da anlam ifade etmez çünkü hacklink hilesi ile çok kısa sürede arama motorlarında üst sıralara çıkmış olabilir fakat bu kalıcı olmayıp spam scorunun artmasına  ve sitenin kısa süre sonrasında da yok olmasına sebep olmaktadır. Kurumsal Seo Danışmanlığı derken kalite, özgün, doğal ve dürüst çalışma ile hizmet vermek demektir. Bundan ötürü lütfen müşavirinizi iyi seçiniz. Bu sektörde ne kadar süredir var olduğuna dikkat ediniz.

 

kurumsal seo danışmanlığı 2021

kurumsal seo danışmanlığı 2021

Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal SEO tüm planlamayı başarılı bir şekilde ilerletebilmek için güvenilir bir firma bulmanız önemlidir. Seo danışmanı tecrübeli olamalı ki sitenizi test amaçlı kullanmayıp aldığı bedelin karşılığını vermelidir. dahilinde sitenizi iyi optimize edebilecek, eksikleri görüp bunların düzeltilmesi için çalışmalarını gerçekleştirecek bir firma ile çalışmanız sizi arama motorlarında çok daha hızlı ilerletecektir Anahtar kelimeleri iyi analiz edip aranma hacimlerine göre sitedeki çalışmaları ilerleten deneyimli birer kişiye ihtiyacınız vardır.

Garantili Kurumsal Seo Danışmanlığı

Google veya Yandex için Garantili çalışma diye bir sistem hikayedir nedeni ise; her sektörde bir rakip vardır ve rakipleriniz sizden daha da  çok çalışıyor olabilir. Siz çok emek de verebilirsiniz fakat ne kadar çalışırsanız çalışın sizden daha fazla çalışan birileri olabilir. Sonuç olarak 1. Sıra Çalışmaları hayal ürünü olmaktadır. Herkes en önde olmak ister bizler ise sizi doğru yönlendirerek bir anahtar kelimeye bağlı kalmayıp yelpazeyi genişletip bir çok kelimede ön planlarda olmanızı sağlamaktayız.

Bu yazdıklarımı okuyorsanız 1. sırada olmak istiyorsunuzdur bunun için diğer yazdıım tüm makaleleri okuyup okuyup kendini geliştirebilir ve kendi sitenizin seo uzmanı olabilirsiniz ama ben bu işlerden hiç anlamıyorum diyorsanız o zaman bir danışman tutmanız gerekir. Bizler bunun için varız. Danışman seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta ne kadarlık bir süredir bu sektörde varlığını sürdürmektedir bu çok önemlidir çünkü kimse çırak kalfa olmadan usta olamaz.

Seo Paketi Almalı mıyım?

Sonuç olarak bilmenizi istediğim bir konu tek bir çalışma yoktur seo işi uzun soluklu ve çok detaylı bir iştir size paket satmaya çalışan firma ve şahıslara itibar etmeyin her sitenin ihtiyacı farklıdır. Bu doktora gidip hastayım dediğinizde size vitamin ilacı verilmesi gibidir vitamin ilacı zararlı olmayıp faydalı olsa bile eğer ihtiyacınız yokken almanız hem zaman hem para kaybetmenize yol açacaktır. Demek istediğim sektöre göre yapılan çalışmalardan alınan sonuç farklı olacaktır her çalışma farklıdır Kurumsal hizmet veren bizlerin ise tecrübesi oldukça fazla olduğundan siteniz ile ilgili detaylı tahmini gelişimi hakkında başlamadan da bilgi vereceğiz ve aylık raporlama ile gelişimi göreceksiniz.

kurumsal seo danışmanlığı hizmeti

kurumsal seo danışmanlığı hizmeti

KURUMSAL SEO DANIŞMANI NE YAPAR?

Seo Danışmanı olarak basitçe neler yaptığımdan bahsedeyim:

 • Domain seçimi,
 • Temanın seçimi,
 • Host firma seçimi,
 • Resimlerinin optimizasyonu,
 • Hatalı kod düzeltimi,
 • URL dosya yollarının ayarlanması,
 • Mobil hızı arttırımı,
 • İçerik Zenginleştirme,
 • SEO araçların kullanımını sağlama,
 • 404 hata sayfası oluşturma,
 • SSL sertifika ayarlarını yapma,
 • Backlink  çalışamaları,
 • Rakipleri analizleri,
 • Periyodik raporlama.

Seo search engine optimization yani arama motoru optimizasyonu uzun vadeli ve çok geniş bir konudur. Bu sebeple forumlardan bulduğunuz veya internet reklamı vermiş özellikle Google Adwords seo danışmanı olduğunu iddia eden kişi ve kurumlar doğal organik aramalarda kendisi bir başarı elde edememiş ki reklamlar ile ön plana çıkmaya çalışıyor bu sebeple kaliteli kurumsal firmalarla çalışmanız tavsiyemizdir.

Her türlü konu ile ilgili aşağıdaki yorum alanına yazabilir veya altta yazan e-posta linkine tıklayıp,  e posta atabilirsiniz ve mutlaka dönüş alacaksınız.

Sağlıcakla kalın.

Kurumsal Seo Danışmanlığı , e posta