hacklink yapmanın zararları nelerdir
1 Mayıs 2020 Yazarı taliptuncer 1

Hacklink Yapmanın Zararları

Sizlere hileli yollar ile siteye habersizce bağlantı koyma işleminden bahsedeceğim. Şimdi size biraz SEO ile ilgili bilgi vereceğim ve sayfanın en son kısmında asıl olarak Hacklink Yapmanın Zararları nelerdir ondan bahsedeceğim.

Hacklink Yapmanın Zararları Nelerdir?

Hacklink Yapmanın Zararları Nelerdir? Bu sorumuzun cevabını sayfanın en alt kısmında bulabilirsiniz. Şimdi size bir seo uzmanı gözünde bazı detay bilgi vereceğim ve bu bilgi çok değerli olmakla birlikte belki anlamakta zorlanabilirsiniz bu sebeple işi uzmanına bırakın herkesin profesyonel olduğu bir iş meslek vardır bu SEO Konusu da benim uzmanlık alanımdır.

Şimdi her hangi bir müşterinin itibarının artması için arama motorlarında ön planda olması gerekir bunun için çalışmalar yaparız ve aylık bir anlık görüntüsünü içeren basit bir rapor oluşturmak aslında çok zaman sizlere çok alıcı gelmektedir.. Çünkü ‘basit bir rapor’ için veri toplamak ve düzenlemek aslında zor bir iştir.

Bunu herkes yapmaz ve basite buyur sıran denebilir bunun arkasında tecrübe olmadığı için hileli bir yol ile yükselmeyi kısa süreliğine başarıp sizden hemen parayı almaktır hedef. Benim çalışmam; bir kaç anahtar kelime için ilk 10-20 arama sonucunun çekilmesini, her sayfayı pozitif / nötr / negatif olarak etiketlemeyi, verileri bir grafiğe koymayı ve ardından bu işlemi her gün tekrarlamayı içerir. Bir günü atlamak, verileri daha az değerli hale getirir ve raporda kötü görünür.

Arama Sonuçlarına Doğal İlerleme için Bazı İpuçları

Kullanıcılar, sitelerini sıralamaya geldiklerinde içeriğin gerçek değerini sürekli olarak önemsiz görmektedir. Bağlantı kurma bizim sektörün bir değişik tarafıdır, Ucuz Seo yoktur bu yüzden çoğu pazarlamacı zamanlarının çoğunu en az sürede en güçlü bağlantıları almaya odaklanır. Hacklink Yapmanın Zararları Nelerdir?

Ya da sadece içeriğinizi akıllıca planlayarak hacklink almaya harcadığınız süreyi ve parayı yok edebileceğinizi söylersem ne olur? Bu mümkündür Google Adwords Reklam Verme olayını bile desteklemezken hadi olsun diyeceğim fakat hileli yöntem kesinlikle hukuk dışı ve tehlikelidir.

Hacklink Yapmanın Zararları oldukça fazladır aşağıda liste halinde bulabilirsiniz. Şimdi bazı ipuçları ile herhangi bir içerik için işe yarayacaktır, size kullanıcıların yoğun kullandığı Yerel çalışmalara odaklanacağım. Tipik bir küçük işletmelerin hizmetleri için tanımlanmış bir hedef alanı olmalıdır.

Bu birkaç kasaba, birkaç ilçe veya tüm İl bölge olarak olabilir. Hedef alanın büyüklüğü gerçekten önemli değil. Önemli olan hedefi belirlemek ve mümkünce sınırlamaktır. Demek sitediğim farklı bir algoritması olan Haritalardır. Yandex Map ve Google Haritalar size farklı bir kategoride çok daha fazla avantaj asğlayacaktır. Bu iki platforma sitenizi kaydedin.

Google Panda

Gerçekten önemli olan, işletmenin hizmet verdiği çeşitli yerler için sıralama yapmaktır. Buradaki sorun, bir ton çok benzer içeriğe ihtiyacınız olacağını hemen fark edeceksiniz. Her hangi bir sayfa oluşturduğunuzu düşünün. Aynı konuda 50 ayrı makale var. Google nasıl seçiyor harita için o bölgedeki insanlara o konu ile alakalı siteyi gösteriyor.

Sadece birkaç yıl önce en sevdiğiniz döndürücüyü ateşleyebildiğiniz, tek bir makale oluşturabildiğiniz ve tüm yer anahtar kelimelerinizi değiştirebildiğiniz zaman. Birkaç saat içinde içeriğinizi yayınlamaya hazır olacaksınız. Bugün, bu artık işe yaramayacak. Panda Penaltı diyebilir misiniz?

Jig dediği gibi, ve şimdi bu coğrafi hedefli sayfaları sorun olmadan sıralamamıza izin verecek şekilde oluşturmak için düşünme şapkalarımızı kullanmalıyız. Bu, müşterilerimiz için Yerel SEO içeriği oluşturmak için kullandığımız işlemdir.

Kendinizi Organize Edin Doğal Çalışmalar Yapın

Hacklink Yapmanın Zararları yapay çalışmadır her zaman doğalın yanında olun. Aynı konuda onlarca veya yüzlerce benzersiz makaleye ihtiyacınız olduğunda planlama ve hazırlık önemlidir. Akıllı SEO’lar, araştırma algoritmaları hakkında bildiklerini, çabalarından elde ettikleri faydaları birleştirmek için kullanmayı biliyorlar. Tam olarak planlama aşamamız budur.

Google anlabilimi anlar. Sadece yaparlar. Anahtar kelimeleri, ilgili anahtar kelimeler ve benzerleriyle kendinizi çıldırmak için hiçbir neden yoktur. Tek ihtiyacımız olan biraz sağduyu. Yerel SEO içeriğini sıralarken bunu kendi yararımıza kullanmak istiyoruz.

Standart coğrafi hedefli anahtar kelimenin iki bileşeni vardır; temel anahtar kelime ve konum. Bu bileşenlerin her biri için semantik olarak değiştirilebilir kelimelerin bir listesini oluşturmak istiyoruz. Başka bir deyişle, tam olarak aynı anlamı ifade eden iki anahtar kelime listesi oluşturmak istiyoruz.

Şimdi, semantik anahtar kelime araştırmasında bir ton rehber var, ancak bunun bu öğreticinin kapsamı dışında olduğuna inanıyorum. Sadece kendi yaratıcılığımızı kullanarak başarabiliriz.

Bu, Yerel SEO makaleniz için ana anahtar kelime listenizdir. Hedef bölgenizde web sitenizi sıralamak istediğiniz her bir konum için bu işlemi tekrarlamak isteyeceksiniz, Hacklink Yapmanın Zararları.

Unutmayın, bu anahtar kelimelerin her birini içeriğinize zorlamayacaksınız. Sadece 5 ila 10 çeşit seçin ve doğal olarak çalışın.

Bu işlemi tamamladıktan sonra, sitenizde görünecek gerçek içeriği hazırlamaya başlayabilirsiniz.

İnsanlar İçin Yaz Ziyaretçilerimiz için hayatı kolaylaştırmak ve onlara tam olarak aradıklarını vermek istiyoruz. Güzel bir web siteniz ve harika içeriğiniz olsa da, ziyaretçileriniz gerçekten umursamıyor. Aradıklarını en kısa zamanda bulmak istiyorlar. Bunu başarmak için, içeriğimizin ilk bölümünün ziyaretçilerinizin bilmek istediklerini tam olarak yanıtladığından emin olacağız. Bu, hizmetlerinizi satacağınız satış kopyası bölümünüzdür.

Hacklink Yapmanın Zararı

Hacklink Yapmanın Zararı

Hacklink Yapmanın Zararları oldukça fazladır sayfanın en alt kısmında bulabilirsiniz ve size doğal yöntemden bahsedeyim. Doğal trafik olmasını sağlayın, Sitenize gelen kullanıcılar için bir diğer önemli nokta ortalama ziyaretçi süresi bir oturumda.

SSL sertifikası alın ve HTTPS ye 301 Yönlendirmesi yapın. Bu size doğal ve organik olarak yükselme ve hit getirecek böyle işlerinizde artışı göreceksiniz.

Web Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Google’ın 2. sayfasından SEO alanındaki birçok uzmandan yukarı çıkmak için ne gerektiğini inceliyoruz.

Ayrıca menüde, bugün SEO içeriğinde bir bıçak alıyoruz ve tünelin sonunda ışık yok gibi görünen bir projeden vazgeçmek istediğinizde ne gerekiyor.

Aşağıda uzmanların bana verdiği cevaplar var, bu yüzden dalışa girelim.

Birkaç ay sonra vazgeçmeden bir SEO projesini nasıl takip edersiniz? Tünelin sonunda ışığı aramanızı sağlayan şey nedir?
Anahtar kelime sıralama raporlarımı her sabah ve öğleden sonra, günün ilk kahvesini yapmadan önce yeniliyordum. Birkaç ay önce bunu yapmayı bıraktım, çünkü kuru boya izlemeye benziyor olabilir ve muhtemelen sadece her iki günde bir web sitesi sıralamalarını kontrol edin … aksi takdirde sadece deliriyorsunuz.

Takipte kalmak için tavsiyem sadece yüksek hacimli ve büyük kullanıcı niyetine sahip katil anahtar kelimelere odaklanmak değil. Tüm müşteri projelerinde, öncelik olarak bir dizi anahtar kelimemiz olduğu gibi, ilk aşama anahtar kelime denetimi sırasında belirlediğimiz daha uzun kuyruk aramalarının bir listesi de vardır. Bu uzun kuyruklu anahtar kelimeleri bazı durumlarda devam eden aylık bloglama stratejisinin bir parçası olarak kullanıyoruz, yani ana anahtar kelimelerin sıralaması biraz zaman alsa bile, uzun kuyruklu anahtar kelimelerle daha hızlı ve daha hızlı sonuçlar elde edebiliriz uzun biçimli blog gönderileri.

SEO ile bir şey kullanabileceğiniz pek çok taktik ve strateji olmasıdır. Ayrıca, sektörde sürekli olarak yeni fikirleri test eden ve yayınlayan çok akıllı insanlar da var, bu nedenle standart çalışmalarınızla biraz yanmış olsanız bile, genellikle alıp deneyebileceğiniz başka bir şey olacak.

Birkaç ay boyunca müşteri web sitesini tamamen görmezden gelebilir ve bunun yerine video YouTube içeriklerini sıralamak için video pazarlamaya odaklanabiliriz. Müşteri çalışmaları ile anahtar telefonlarını daha fazla çalmasını, onlara daha fazla satış veya daha fazla soru sormasını sağlamaktır. Sonuç olarak, sonuçları verdiğiniz sürece bunu nasıl yaptığınız önemli değildir. En önemli olaylardan biri PageSpeed kontrolünü yapmanızdır.

Basit SEO Kursu – Hacklink Yapmanın Zararları

Araştırmanızı Yapın SEO çalışmalarınıza dalmadan önce biraz araştırma yapmanız gerekir. İlk olarak, işletmenizin hangi anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini sıralamasını istediğinizi ve hangilerinin – gerçekçi olarak  başlamak istediğinizi bulun.

Anahtar kelimeleriniz sektörünüze, hizmetinize ve konumunuza dayanmaktadır. İstediğiniz son şey, çok rekabetçi veya belirsiz olduğu için sıralamayacağınız bir anahtar kelime seçmektir.

Yani bunun büyük bir kısmı rakip araştırmayı da içeriyor. Küçük bir işletme olarak, rakiplerinizin ne yaptığını, neyi başardıklarını, nerede durduklarını ve onlardan nasıl daha iyi yapabileceğinizi bilmelisiniz. Bu taktiği kullandıktan sonra onları geçerken görmek istemeyebilirler, ama bu oyunun bir parçası.

Bununla birlikte, anahtar kelime ve rakip araştırmaları el ele gider. Anahtar Kelime Bulucu, her bir tohum anahtar kelimesi için en iyi 10 rakibi dikkate aldığı için çok yardımcı olabilir. Anahtar Kelime Bulucu’yu kullanarak, tek bir anahtar kelime girersiniz  anahtar kelimesi ve ardından işlemesine izin verirsiniz.

Anahtar Kelime Bulucu tamamlandığında, önce ilgili tüm anahtar kelime terimlerini alır. Sonra ikinci süreçte o tohum anahtar kelime için en iyi 10 web sitesi sıralaması çekecek ve sonra sıralamak için TÜM anahtar kelimelerini çekin. Daha sonra Anahtar Kelime Bulucu, her bir anahtar kelime için ilgili kaynak olarak en üstteki 10 sayfayı temsil eden renk koordinasyonlu dairelerle tüm bu verileri sizin için kolay bir biçimde görüntüler.

hacklink yapmanın zararları nelerdir

hacklink yapmanın zararları nelerdir

Hacklink Yapmanın Zararları Çoktur

En fazla hacklink kullanan sektörlerden bazıları:

 • Nakliyat,
 • +18 siteler,
 • Casino kumar siteleri,
 • Film Siteleri,
 • Hacklink satışı yapan siteler,
 • Saç ekimi yapan siteler,
 • oyun siteleri,
 • ve diğerler…

Hacklink Yapmanın Zararları Nelerdir?

Hacklink yapmanın zararları nelerdir dediğimizde aşağıdaki liste karşımıza çıkıyor.

 1. siteniz banlanır ve arama motorlarında görünmez,
 2. Sitenizin Spam Scoru artar ve sıralamalarda gerilersiniz,
 3. Hızlı backlink değişiminden hile yapıldığı anlaşır ve sadece kısa süreliğine hızlı yükselme olur,
 4. Yasal olmadığı için izinsiz alınan linkler için dava açılabilir,
 5. Çok Masraflı genel olarak piyasası aylık 1000TL’dir.
 6. Yasal olmayan bu iş için paranızı kaptırabilirsiniz sonra lanet edersiniz.
 7. Site sahibi fark ettiğinde bu 1 saat bile olabilir siz sözde hizmeti almış olursunuz kimse kalıcılığına garanti edemez.
 8. İstediğiniz anahtar kelimede yükselmek mi istiyorsunuz o halde bana ulaşın.
hacklink nedir

hacklink nedir

Hacklink Yapmanın Zararları yukarıdaki gibidir.

Hacklink Suçtur Yasa Dışıdır Karşı Olalım Para Vermeyelim.

Hacklink Yapmanın Zararları

Yazan: Talip Tuncer