hacker
1 Ocak 2000 Yazarı taliptuncer 2

Hacklink Satışı

Hacklink Satışı

Hacklink satışı yapmıyorum yapana da karşıyım. Hack-link ile 1. sırada olacağınızı sanıyorsanız iyi bir seocu tanımamışsınız. Şimdi sizlerle neden hack link yapmamanız gerektiğini anlatacağım ve buna en iyi örneği hiçbir hack olmadan hacklink satışı kelimesinde100 lerde hacklinkci arasından benim çıkmamdır. Ucuz Hacklink satışı, panel olarak hacklink satışı yapan kişilerin sitelerine dikkat edin yönlendirmeler olmakta yani spam scorları artmış hileli yöntemlerini arama motorları Google, Yandex, Bing anlamıştır.

İnternet korsanı olarak havadan para kazanmaya çalışanlara destek olmayın. Seo ihtiyacınız ile ilgili mail atın ücretsiz basit yönlendirme yapayım.

Hacklink Satışı

Hack Link Nedir?

Site sahibinin haberi olmadan siteye gizlice sızılarak başka bir siteye bağlantı verilmesidir. Tamamen ulusüz ve hileli bir yöntemdir. İnsanlar da bunun faydalı işe yaracağını sanıyor. Bu sistemi kullananların çoğu +18 siteler, kumar ve nakliyat siteleridir onlarda sürekli yeni domain almak zorunda kalmaktadırlar.

Hacklink Satışı

Hacklink Satışı

Ucuz Yöntem

Basit bir benzetme yaparsam bir dünya katkı maddesiyle sağlıksız takviyelerle kaslarını şişiren bir sporcu mu olmak istersiniz yoksa sağlıklı ve doğal beslenen kalıcı uzun ömürlü bir vücuda mı sahip olmak istersiniz. Karar sizin tabi fakat websitene gelirsek aldığınız doğal olmayan bu link ömrü kısa vadeli ve sürekli farklı sitelerden geleceği için garantili diye vaat verenlere inanmayın site sahibi farkettiği gibi önlemini alacak ve hatta sizlere dava açacaktır. Ucuzluktan kastım pahalıya satılan bu yöntem hırsızlık gibi bir şeydir. Tekrar ediyorum çok daha ucuza benden hizmet alabilirsiniz hem kalıcı hem doğal hem de spam skoru değeriniz artmadan ban yemeden en süt sıralara çıkabilirsiniz.

Hacklink Satışı Fiyatları

almanıza değmez, eğer sektörünüzde rekabet fazla ise seo uzmanlarından destek alabilirsiniz. En kötü seo işi yapan kişi ve ya firma bile sitenizin doğal yoldan büyümesini sağlayacaktır.

Hacklink Satışı yapan kişilere paranızı kaptırırsınız ve siteniz de spam scoru alır artık eski haline gelmesi nerdeyse imkansızdır. Hack link’i tıpkı korsan ürünler veya taklit ürünler gibi düşünebilirsiniz. Kaliteli bir siteden backlink elde etmenin doğal ucuz ve basit yöntemleri vardır. Uygun olmayan şekilde linkleri almaya çalışıp sitenizi çökertmeyin çünkü linklerin kalıcılığına dair hiç kimse garanti veremez dediğim gibi site sahibi ne derse o olu o da farkedecektir belki 1 belki 1 hafta sonra. Sonrasında hırsız suçlu fakat hırsıza yataklık etmekte suçtur bu sebeple sizlere de dava açılabilir. Organik ve doğallık her zaman için iyidir.

Doğal Backlink Nasıl Alınır

Arkadaşlar sitenizin hızlı ilerlemesini dahi istiyorsanız yapmanız gereken site içi seo çalışmasını tamamladıktan sonra ufaktan site dışı çalışmalara başlamanızdır fakat kesinlikle abartmadan yapmanız gerekmektedir. Bu şu şekilde olabilir, forumlarda alakalı sayfalarda yorumlar yaparak, çok kaliteli sitelere yorum yaparak DA yüksek backlink alarak,

Seo Uzmanı

Seo Uzmanı

Sitenizin Gelişimi için Dikkat Edilmesi Gerekenler

DA nedir? Domanin Authority

yukarıdaki linkteki sayfada anlattığım gibi en önemli etken size referans olan sitenin kalitesidir. Kesinlikle hiçbir backlink hit hacklink satışı yapan kurum ve kişilerden hizmet almayın bir etkisi olmayacaktır. Kısa vadede siteniz ilerleme katetse de bunun yapay olduğunu arama motorları anlayacaktır. Aşağıdaki fotoğrafta da görüldüğü üzere en önemli etken aldığınız linklerin nereden geldiğidir.

Ucuz Hacklink Satışı

Ucuz Hacklink Satışı

 

Hacker kişiler ülkenin çıkarları için çalışabilir fakat kurumsal firmaların (edu ve gov siteleri başta olmak üzere) sitelerine sızarak para karşılığı link çıkışı yapıp fahiş fiyatlara satmaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz.

hacker

 

Özet

sitenizin içeriğini geliştirin internet dünyası artık çok gelişti eğer wordpress kullanıyorsanız işiniz daha kolay birçok eklenti var ve sitenizin arama motorları gözünde iyi konumlara gelmesine yardımcı olacaktır. HAck link ten kasıt kaliteli sitelerden bağlantı alınmasıdır. Bunun için hack gibi saçma hileli bir şeye ihtiyaç yoktur black hat dedikleri bu sistem sitenizi kısa vadede ilerletip sonrasında yok olmasına sebep olur.

Doğal backlinkler için kalite forumlarda siteni tanıt bölümleri vardır oralarda tanıtabilir ve gerçek kullanıcıların sitenize göz atmasını sağlayabilirsiniz.

Aldığınız backlinklerin rel = ” dofollow ” veya rel = ” follow ” olması normaldir normal olmayan hepsinin follow takipli veya hepsinin nofollow takip edilen siteye güvenmeme olarak belirlenen şekilde olmamasıdır.

Her türlü soru görüş yorum ve Seo ihtiyaçlarınız için e – posta ile iletişime geçiniz taliptuncer @ taliptuncer.com   . Hacklink satışı yapanlara karşıyım, Hacklink satışı yapmıyorum lütfen yazımı iyi okuyunuz.

Backlink paketleri, hack link paketleri, hacklink satışı, satın al, ucuz, nedir.

Seo Nedir, Seo,Seo Uzmanı