Google 1. Sıra Garantili Çalışma
27 Nisan 2020 Yazarı taliptuncer 3

Google 1. Sıra Garantili Çalışma

Google 1. Sıra Garantili Çalışma

Google 1. Sıra Garantili Çalışma diye bir şeyin olmadığı ve neler yapmanız gerektiğini anlatacağım. Öncelikle bir benzetme yaparak sizlere neden kaliteli hizmet veren kişi veya firmalarda çalışmanız gerektiğini göstereceğim. Mesela bir davanız var ve avukat size emsal göstererek haklı olduğunuzu beyan ederek kesin kazanacaksınız diyor ve sonunda siz davayı kaybediyorsunuz neden; değişen yeni mevzuatı takip etmediği için, işini zamanında ve olması gereken şekilde yapmadığı için, her ne kadar Anayasa varsa hakim ve bölge hakimliğine göre hakimin değişmesi sürenin uzaması zaman aşımına uğrama gibi bir sürü detay var. Google 1 Sıra Garantili Çalışma , şimdi bizim olayımıza gelirsek;

Google’da 1. Sayfa’da Olmak

Google 1 Sıra Garantili çalışma 1. sayfa çalışmaları hikayedir neden; rakipleriniz sizden daha çok çalışıyor olabilir, rakiplerinizin domain (alan adı) yaşı, sosyal medya bilinirliği, trafiği (aldığı hit), sitedeki kullanıcıların ortalama oturum süresi daha iyi olabilir. Yani ne kadar çalışırsanız çalışın sizden daha fazla çalışan birileri olabilir. Bir koşu düşünün 1000lerce insan var ama kazanan 1 kişidir. Şuna önem verin her kelimede çok üst sıralar değil bazı kelimelerde üst sıralar hedefiniz olabilir Google 1. Sıra Garantili Çalışma sadece bir hayal ürünüdür.

google 1. sıra garantili çalışma

google 1. sıra garantili çalışma yoktur.

Google 1. Sıra Garantili Çalışma Yoktur

Google 1. Sıra Garantili Çalışma yoktur arkadaşlar bunun sözünü verip parayı peşin alan arkadaşlara itibar etmeyiniz. Yapmanız gereken bir kaç teklif alıp yapılan yorumlarla kendinize bir yol haritası çıkarmak olmalıdır.

Arama Motorlarında Üst Sırada Olmanın Yolları

Buradaki Yazımı Mutlaka Okuyun. Google 1. sıra, Google 1 sıra, Kısaca yapılması gerekenleri madde madde yazacağım:

  • Site içerikleriniz özgün olmalı özgün derken hiçbir yere bakmadan yazmalısınız.
  • Sitede bulunan sayfalarınızın sayısı en az 30 olmalıdır.
  • Klasik meta robots.txt sitemap.xml site içi link döngüleri yapılmalıdır.
  • Sitenizin alakalı olduğu başka web-sitelerinden bağlantılar alınmalıdır.
  • Her sayfada bazen dofollow bazen rel=”follow” dışarıya link verilmelidir.
  • Sayfadaki yazılarınız kod dışında en az 400 olmalıdır.
  • Site içindeki yazı ile kod oranın ve anahtar kelime yoğunluğunun uygun olması gereklidir. Keyword %2, kod oranı %30 olabilir.
  • Her sayfanıza en az 1 fotoğraf olmalıdır.
  • Her fotoğrafınızın alt ve title başlıkları olmalıdır.
  • Etiket (Tag) kullanımını abartmayın.
Google 1 Sıra Çalışmaları

Google 1 Sıra Çalışmaları

SİTE KALİTESİ

Yukarıdaki pasta grafiğinde en büyük pastayı aldığınız backlinklerin kalitesini gösterir. Bu grafik sonucunda sitenin gücünü gösterir bir puan alırsınız DA dediğimiz bu puan ile arama motorları size öncelik verir.

Google Üst Sıra 1

Google Üst Sıra 1

1. SIRA DEMEK HER ŞEY DEMEK DEĞİLDİR

Bu cümlelerimi okuyorsanız 1. sırada olmak istiyorsunuzdur bunun için yazılarımı okuyup dediklerimi yaptığınız sürece siz kendi sitenizin seo uzmanı olacaksınız fakat hiç anlamıyorum diyorsanız o zaman bir danışman tutacaksınız demektir. Bizler bunun için varız. Her türlü konu ile ilgili e posta atabilirsiniz ve mutlaka dönüş alacaksınız.

Unutmayın ki sektöre göre yapılan çalışmalardan alınan sonuç farklı olacaktır bizlerin ise tecrübesi olduğundan tahmini gelişimi hakkında bilgi vereceğiz.

Kendim hakkında farklı bilgi vereyim bu işten ilk para kazanmaya  başladığım zamanlarda  catering ve nakliyat firmalar ağırlıkta denk geldi ve gördüm ne kadar emek harcasam da ne kadar kelime de üst sıralara çıkarsam da insanlar para vermemek için hep bir bahane buldular tabi iyi para kazandığım firmalar da oldu hiçbirinin adını vermiyorum rencide olmasınlar. Sonrasında çalışmalarımı kendi sitelerim ve yakın arkadaşlarımın sitelerinde yaptım. Şimdi tekrar düşündüm ve karar verdim sahip olduğum bilgilerimi paylaşıp öğrenmek isteyenlere destek olmak istiyorum ve bir nebze sitelerine katkı sağlarsam ne mutlu bana.

arama motorları hakkında Google 1. Sıra Garantili Çalışma

Arama motoru denilince akla ilk GOOGLE gelmektedir doğru sektöründe devdir diğer arama motorlarının hepsinin toplamının 3 katıdır. Her firma farklı bir algoritma ile de çalışsa önemli olan yapılan çalışmaların hepsinin organik olmasıdır. Sakın 10.000 lerce backlink 100.000 lerce hit satın almayın. Google 1. Sıra Garantili Çalışma diye bir konu yoktur lütfen sabırsız olmayın SEO işi sabır ve zaman gerektirir.

Tecrübem 1000’e yakın siteyle çalışmam ve 19 yıldır site işlerini yapmamdır. Tecrübelerimi paylaştığım bu blogtan fayda göreceğinizden eminim.

Google’da 1 Sıra 1. Sayfa Garanti verenlere itibar etmeyiniz.

Google 1. Sıra, Google 1. Sıra Garantili Çalışma, iletişim