Freelance Seo Uzmanı
10 Mayıs 2020 Yazarı taliptuncer 0

Freelance Seo Uzmanı

Freelance Seo Uzmanı olarak sizlere bize bilgi aktarayım. Aslında detaya inmek istemiyor ve işi emin ellere teslim etmek istiyorsanız yapmanız gereken en basit yol benimle iletişime geçmektir.

Google’da Sıralamaları belirleyen Ana Özellikler Nelerdir? – Freelance Seo Uzmanı

Domain authority her ne kadar doğrudan etkilemese de önemli bir konudur, bunu yazımda bahsettim bakabilirsiz. demek istedim sadece Google değil diğer arama motorları da Yandex ve Bing gibi en önemli olayların başında backlink yani bağlantılar gelir.

Sektördeki diğer firma ve kişilerin size ne söylediği önemli değil, güçlü backlinkler sizi rekabetçi pazarlarda sıralamanıza etki eden bir detaydır fakat bu demek değildir 100ler backlink satın alın veya otomatik botlarla backlink ekleyin. Ancak, 2018 için şimdiye kadar bağlantıların devreye girmesi ve bir fark yaratması çok daha uzun sürdüğünü fark ettim. Ancak bu, bağlantı oluşturmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Google’da sıralama söz konusu olduğunda hala çekirdek metriktir, bu yüzden üzerinde çalışmaya devam edin.

Freelance Seo Uzmanları

Freelance Seo Uzmanları

2020 muhtemelen web sitelerini sıralamak için Google’ın AI Teknolojisini daha fazla kullanacak. Boru hattında neler olabileceğini görmek için Google’ın Deep Mind şirketini satın almasının arkasındaki bazı Google’ın makinelerinin gelecekte neler yapabileceği konusunda potansiyel delidir.

Basit bir bakış açısıyla, Google’ın bir insan kullanıcının yapabileceklerini daha fazla taklit edebileceğini düşünmeye başlamalısınız.

Benim için bu, kullanıcı deneyimine çok dikkat çekiyor. Bu nedenle, web sitelerinizle daha fazla odaklanın ve kullanıcıların web sitenizle nasıl etkileşime girdiğini ve bunu nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin çünkü yeterli tecrübeye sahip freelance seo uzmanı olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Google kaliteli sonuçlar sunmak istiyor, bu yüzden aklımda, özellikle de bir insanın nasıl yapacağına daha yakın taklit etmeye başlayabilirlerse, kullanıcı deneyiminin daha da önemli hale geleceğinden şüphe yok.

2020 ve sonrası için Google sıralamasının durumu hakkında

Hata yapma, SEO “ölü” değil ve asla olmayacak. Arama motorları programlardır ve programlar HER ZAMAN manipüle edilebilir. İşin püf noktası, bunu sizin için olumsuz bir yatırım getirisi çabası olmadan zamanında etkili bir şekilde başarıyor.

Albert Einstein’dan öğrendiğimiz gibi, problemleri onları yaratan aynı düşünce seviyesinden çözemeyiz. Bu nedenle, bu engelleri aşabilmek için bilincimizi bir sonraki seviyeye yükseltmeliyiz. Pazarlama çabalarına uygun şekilde uygulandığında programlama bir sonraki seviye manevradır.

Web site çalışmaları bir bütündür yani sadece tasarım, sadece yazılım sadece arama motorlarına uygun çalışma diye bir şey yoktur bu sebeple sizlere olması gereken şekilde 3’lü paketi sunuyorum ve seo fiyatlarını en uygun mertebede tutuyorum.

kaliteye yönelik tehditler olarak yok ediyor. Tamam, işler o kadar da kötü değil, ama bu yönde ilerliyor gibi görünüyorlar. Freelance Seo Uzmanı olarak size yardım etmek için buradayım. Makalem size ağır geliyorsa ve kendiniz sorunu çözemiyorsanız tek yapmanız gereken benimle irtibat kurarak sitenizin adresi hedef anahtar kelimeler ile ilgili e posta göndermek size en kısa sürede dönüş yapacağım ve en doğru kalıcı çalışmayı en uyguna sunacağım.

Birçoğunun fark etmemiş olabileceği şey, bu güncellemeler arasında sürekli daralan zaman aralığıdır. Bu sebeple haber siteleri daha aktif durumdadır. Aslında, çoğu şimdi gerçek zamanlı veya ona çok yakın. Temel olarak, bunun öncülük ettiği yer, algoritmayı neredeyse gerçek zamanlı olarak manipüle eden nispeten denetimsiz makine öğrenmesidir. Gerçekten bunu düşün. Excel sayfalarınızla, bir şeyler planlıyorsanız, tahmin edersiniz … oldukça gelişmiş bir program seti, büyük bilgisayar kaynaklarıyla desteklenen doğrudan size karşı rekabet ederken. Çok hızlı bir şekilde, bilgisayar biliminde log N problemi dediğimiz şeye dönüşebilir.

Ben Freelance Seo Uzmanı olarak detaylıca analizler yaparak Mühendisliğimin sonucu yaptığım saptamalarım bulunmaktadır: artan sayıda algoritmaya programatik ve gerçek zamanlıya yakın güncellemelerin daha fazla dahil edilmesi olduğunu görüyorum. Bunun, Google’ın sıralama değişikliklerine dayalı olarak çabalarınızın ilişkilendirilmesini sağlama becerinizi gizlemek için özel olarak tasarladığı algoritmaları da içerdiğini unutmayın …

Bunun ortalama SEO için anlamı, daha meşru işletmeler gibi pazarlama çabalarına yaklaşmak giderek daha önemli hale geliyor. Bir sebepten dolayı “ortalama SEO” dedim. Ortalama bir SEO olmanın yanlış bir yanı yok. Mesele şu ki, endüstrinin daha agresif tarafında rekabet etmek, giderek daha fazla odaklanmaya, nadir görülen bazı davranışsal özelliklere ve ortalama pazarlamacının sahip olamayabileceği ve edinmesi uzun zaman alabilecek belirli teknik becerilere gitmektedir.

Bu gibi durumlarda, meşru bir işletme için temel pazarlama çabalarına gereken özen gösterilmesi, uğraşmak için daha az bilişimsel ek yük sunar ve ortalama pazarlamacı ile daha iyi üretkenlik sağlayabilir.
Her iki durumda da işler daha “makine” odaklı hale geliyor. Sıkıcı ve zaman alıcı şeyleri otomatikleştirmenin yollarını ne kadar çok bulursanız, zaman kazanırsınız.

Freelance Seo Uzmanı

Freelance Seo Uzmanı

En etkili mevcut SEO teknikleri

Freelance Seo Uzmanı olarak Ne kadar bilgi verirsem vereyim sizlerin uzman olduğu başka bir iş başka bir meslek var bu iş ise benim 20 senedir uğraştığım profesyonel olarak çalışmaları yaptığımdan tecrübe her zaman farkı yaratır. Yani size en ince ayrıntısına kadar detayı anlatabilmem imkansız çünkü karşıma çıkan problemlere göre de deneyimlerinden aldığım derslere göre yol izlemekteyim. Basitçe site analizi yapıp sitenizin puanını görebiliriz genel olarak yeşil renkte iste sitenize emek verilmiş demektir.

İçerik derinliği. Çok fazla sitenin başarısız olduğunu görüyorum. Yazı planınızda kaybolmak, fikirleriniz bitmek, hakkında yazmak için konular hakkında bilgi almak kolaydır.

Kaçınılmaz olarak, sonuç genellikle sitenin sadece yüzey seviyesinde olmasına rağmen çok çeşitli konuları kapsayabileceğidir. Kendinize sorun, belirli bir konu veya kategori / etiket için ortalama kaç mesajım var? 1 veya 2 ise, yapacak çok işiniz var. Yani sitenizin ön planda olup kullanıcıların geldiği otoriter bir siteniz mi var yoksa Google Adwords paralı reklam verip kullanıcı mı çekmeye çalışıyorsunuz.

Nişe bağlı olarak düzinelerce veya daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. Dikkate alınacak şeyler: Çok az ise, bir sonraki seviyeye (kısa kuyruk, ana kategori / etiket, vb.) Birleştirmeliyim?

Freelance Seo Uzmanı olarak size tavsiyem Bu kategoride, içerikler için ne kadar özgün ve kalıcı bilgiler paylaşırsanız o kadar etkili bir siteniz olacaktır demektir.

Alakalı anahtar kelimelerin az olması için, alt düzey içeriğinizi kısa kuyruk konusundaki bir “sütun” sayfasından daha fazla bir araya toplamak isteyebilirsiniz, bu nedenle ince alt düzey sayfalar yerine çok daha güçlü bir üst düzey sayfa oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak, bunu siteniz için bir sorun olarak ölçerseniz, bu arada diğerlerinin biraz kaymasına izin vermek anlamına gelse bile, konulara inmeye odaklanmayı düşünmeye başlayın. Derin inşa edin, sonra genişletin. Takılıyorsanız yapmanız gereken bir uzmana danışmanız. Bizler sizin için varız sadece dikkat etmeniz gereken nokta freelance hizmet alırken kişiyi araştırmanız paranızı kaptırmayın sonra.

Freelance Seo Uzmanı Neler Yapar?

Seo çalışmalarında genellikler aşağıdaki maddeler eşlinde hareket etmekteyim:

 • Firma yeni ise domain seçmek,
 • Sitenin temanın seçmek,
 • Hosting firması seçmek,
 • Kullanılacak resimlerinin çözünürlüklerini ayarlamak,
 • Arka plandaki kodların seoya uygun olarak yapmak,
 • Hatalı olan java ve css kodlarını düzeltmek,
 • Site içi çalışmalara başlamak ilk robot.txt , sitemap.xml ve meta etiketleri düzenlemek,
 • Sitede bulunan tüm sayfaların URL olarak dosya yollarını ayarlamak,
 • Site sadece masaüstü değil telefonlarda görüntülenmekte mobile uygun olmasını sağlamak,
 • Anahtar kelimelere özgü içerik düzenlenmek,
 • Çalışma çok yönlü devam edecek,
 • Google analytics ve diğer araçların kullanımını sağlamak,
 • 404 hata sayfası oluşturmak ve bunu htaccess dosyasında belirtmek,
 • SSL https güvenli bir site için ayarlar yapmak,
 • Sosyal medyalarda tanıtım çalışmaları yapılmalıdır,
 • Rakipleri analiz ederek rekabet durumlarını karşılaştırmak,
 • Bütün çalışmaları seo uzmanı tarafından detaylı bir şekilde periyodik raporlamak.

sonuç olarak aslında en basit yol sitenize bir Freelance Seo Uzmanı tutarak arkanıza yaslanmanız ve sitenizin gelişimlerin izlemenizdir. Her türlü konu ile alakalı görüş, öneri ve sorularınız bekliyorum.

Freelance Seo Hizmeti

Freelance Seo Hizmeti

Sitenize destek için; Freelance Seo Uzmanı Hizmeti için e posta ile irtibat kurunuz.

Talip Tuncer , Freelance Seo Uzmanı ,